Ristsõnade lahendamise Eesti meistrivõistlused 2017

03.02.2017
Laupäeval, 4. veebruaril 2017 algusega kell 12 toimuvad ristsõnade lahendamise Eesti meistrivõistlused Tallinna Ülikoolis aadressil Uus-Sadama 5, Mare maja Tallinna saalis (M218).
Võistlejad peavad 90 minuti jooksul lahendama kaheksa ristsõna, mille hulgas on nii klassikalisi ristsõnu kui ka tavapäratumaid mõistatustüüpe.
 
Üritus toimub ristsõnaajakirja Ristik ja Eesti Mälumänguliidu koostööna. Võistluste peakohtunik on Tiit Naarits (Eesti Mälumänguliit).
 
Mullu võitis EMV toona 17aastane noormees Joonas Jürgen Kisel, vanim osalev lahendaja Eino Enniko on 88aastane.

Eksperimendi korras osaleda soovivatel ajakirjanikel palume ühendust võtta peakorraldajaga.
 
AS Ajakirjade Kirjastus on 36 ajakirja väljaandjana ning oma enam kui 600 000 lugejaga Eesti ajakirjade kirjastamise turuliider. Kirjastuse väljaannete hulka kuuluvad ajakirjad Kroonika, Eesti Naine, Naisteleht, Teleleht, Kodukiri, Anne & Stiil, Tervis Pluss, Sensa, Oma Maitse, Pere ja Kodu, Nipiraamat, Ajalugu, Kalale!, Jana, Käsitöö, Kodukirja lisaväljaanne Aed ja Suvekodu, Eesti Naise lisaväljaanne Elu Lood, Kroonika Kodu-eri, Anne & Stiili lisaväljaanne Unistuste Pulmad, Tervis Plussi eriväljaanne Kilo & Kalor, Oma Maitse eriväljaanne Pidu, Sudoku ning ristsõnaajakirjad Ristik, Miniristik, Eesti Naise Ristsõnad, Kroonika Ristsõnad, Megaristik, Meistriristik, Pähklipureja ja Ripsik. Lisaks kirjastatakse kliendiajakirju ja raamatuid. Ajakirjade Kirjastusele kuuluvad ka portaalid kalale.ee, perejakodu.ee, annestiil.ee, toidutare.ee, kroonika.ee, eestinaine.ee, annestiil.ee, nipiraamat.ee, naisteleht.ee, kirjastus.ee, raamat24.ee ja ajakirjad24.ee.
 
 
Lisainfo:
 
Tarmo Tuule,
ristsõnade lahendamise Eesti meistrivõistluste peakorraldaja,
Ajakirjade Kirjastuse ristsõnaajakirjade peatoimetaja
Tel 5342 2688
tarmo.tuule@kirjastus.ee
  • Ristsõnade lahendamise Eesti meistrivõistlustel võidutses taas noor geenius
    Loe rohkem...