Kroonika eriväljaanne Eesti edukad 2016 nüüd müügis

13.10.2016

Ajakiri Kroonika andis juba kolmandat aastat välja oma edukate TOPi Eesti Edukad 2016. Seekord on keskendutud kõvematele tegijatele lauljate, moeloojate, advokaatide ja autoärimeeste seas ning nagu igal aastal, järjestatud Eesti rikkaimaid inimesi.

Eriväljaandest saab näiteks teada, kui palju on meelelahutusturul teeninud Karl-Erik Taukar, Koit Toome või Ott Lepland ja millise kinnisvara soetas eelmisel aastal Tanel Padar.
 

Kroonika edukate TOP tugineb Krediidiinfo andmetele ja keskendub ennekõike eestimaisel kapitalil tegutsevate ettevõtete omanikele. „Nii näiteks ei leia autoärimeeste pingerivist BMW müüjaid, sest selle automargi müüki kontrollivad Eestis välismaised automüüjad. Advokaadibüroodest on Eesti edukaim kahtlemata Soraineni advokaadibüroo, mis sisuliselt kuulub soomlasele Aku Johannes Sorainenile, kuid ta kolis alaliselt Eestisse elama juba 1990ndate keskpaigas,“ kommenteerib Kroonika peatoimetaja Krista Lensin.
 

Iga persooni kohta toob Kroonika edukate TOP välja tema ettevõtte või ettevõtete müügitulu, kasumi ja võimalikud või makstud dividendid. Edukate TOP heidab pilgu ka isikute varadele, nagu neile kuuluvad maalapid, majad ja korterid. Ja muidugi ei puudu edukate TOPist ka oma edu horoskoop.

 

AS Ajakirjade Kirjastus on 36 ajakirja väljaandjana ning oma enam kui 600 000 lugejaga Eesti ajakirjade kirjastamise turuliider. Kirjastuse väljaannete hulka kuuluvad ajakirjad Kroonika, Eesti Naine, Naisteleht, Teleleht, Kodukiri, Anne & Stiil, Tervis Pluss, Sensa, Oma Maitse, Pere ja Kodu, Nipiraamat, Ajalugu, Kalale!, Jana, Käsitöö, Kodukirja lisaväljaanne Aed ja Suvekodu, Eesti Naise lisaväljaanne Elu Lood, Kroonika Kodu-eri, Anne & Stiili lisaväljaanne Unistuste Pulmad, Tervis Plussi eriväljaanne Kilo & Kalor, Oma Maitse eriväljaanne Pidu, Sudoku ning ristsõnaajakirjad Ristik, Miniristik, Eesti Naise Ristsõnad, Kroonika Ristsõnad, Megaristik, Meistriristik, Pähklipureja ja Ripsik. Lisaks kirjastatakse kliendiajakirju ja raamatuid. Ajakirjade Kirjastusele kuuluvad ka portaalid kalale.ee, perejakodu.ee, annestiil.ee, toidutare.ee, kroonika.ee, eestinaine.ee, annestiil.ee, nipiraamat.ee, naisteleht.ee, kirjastus.ee, raamat24.ee ja ajakirjad24.ee.

Lisainfo:

 

Krista Lensin
Kroonika peatoimetaja
krista@kroonika.ee

Tel. 666 2600

  • Ristsõnade lahendamise Eesti meistrivõistlustel võidutses taas noor geenius
    Loe rohkem...