Tervise- ja liikumisajakiri Tervis Pluss ilmub alates 2000. aasta detsembrist.

Viieteistkümne aasta jooksul on Tervis Pluss kasvanud üheks Eesti suuremaks ja hinnatumaks ajakirjaks, mis edendab tervislikku elustiili ja positiivset mõtlemist.

Tervis Pluss on võitnud vähemalt 42 000lugeja poolehoiu (Eesti Lugejauuring II p.a 2017). Hariv ja teatud mõttes valgustuslik ajakiri tutvustab lugejaile tervislike eluviiside uusimaid trende. Igas Tervis Plussi numbris jagavad väärtuslikke tervise- ja trennikogemusi nii tuntud persoonid kui ka tavalised inimesed meie seast.

Tunnustatud spetsialistide abiga leiab Tervis Pluss vastused paljudele küsimustele: treeneritelt saab trennisoovitusi, arstid-apteekrid annavad nõu, kuidas tervis korras hoida, psühholoogid pakuvad vaimset tuge ning toitumisnõustajad aitavad teha tervislikku toiduvalikut.

Tervis Plussi artiklid on hoogsad ja elujaatavad, ärgitavad positiivsele mõtlemisele ja ellusuhtumisele.

Ajakiri jagab ka iluvaldkonna uudiseid ja reisiideid, aga seda just tervislikkuse vaatenurgast. Tervis Plussis on palju soovitusi, praktilisi näpunäiteid ja muud eeskuju väärivat, ent lugejale jääb alati võimalus oma elustiili üle ise otsustada.
 
Jälgi Tervis Plussi ka Facebooki-lehel.

Tervis Pluss tellimine:
http://www.ajakirjad24.ee/products/tervispluss, tellimine@kirjastus.ee või helista 666 22 33. 
    


Tervis Pluss meediakaart

Kilo & Kalor meediakaart

Tervie&Ilus meediakaart

Terve&ilus meediakaart ENG


 

     


 
 
     
  • Ristsõnade lahendamise Eesti meistrivõistlustel võidutses taas noor geenius
    Loe rohkem...