Sensa toimetusse saabunud lugejakirjad on nagu armastuskirjad.

Sensa teeb sinu hingele pai. Ajakiri Sensa katab teemasid, mis puudutavad meie lugejaid: psühholoogia, tervis, naturaalne ilu ja kehahooldus, tervislik toitumine, lapsevanemaks olemine, seksuaalsus, alternatiivmeditsiin, enesearenguga seotud reisid ning erinevad teraapiad ja harjutused kehale ja meelele, nagu jooga, koputamine, taiji, meditatsioon, massaaž, tantsuteraapia vms. Sensa propageerib teadlikku tarbimist, tervislikku eluviisi, rohelist ja positiivset mõtlemist ning kehalist ja hingelist heaolu.

Sensa lugude toon on soe ja südamlik ning pildikeel positiivne isegi
keerulisemate teemade puhul. Sensa kujundusstiil ja paberimaterjal on
saanud lugejatelt palju kiidusõnu.

Psühholoogia-, tervise-, spirituaalsuse ja heaoluteemalisi artikleid on Sensas üle poole, lisaks loomuliku ilu teema, reisilugu, toiduretseptid ja persoonilugu. Igas Sensa numbris on pikem persoonilugu kas tuntud
eestlase või mõne lihtsalt inspireeriva Eesti inimese kohta.

Sensa kolumnistid kirjutavad psühholoogia, laste kasvatamise, tantra, tervise ja reisimise teemadel.

Kohalikku ajakohast infot annavad sõltumatud soovituste leheküljed ürituste, kaupade, teenuste, raamatute, kohvikute-restoranide, heaoluvaldkonna ja kultuurielamuste kohta. Igakuiselt inspireerib naisi kohaliku disaineri loomingu tutvustus. Lugejatelt avaldame igakuiselt “Ma armastan oma keha” rubriigis aktifoto koos isikliku looga ning “Valust läbi” rubriigis hingelisest või kehalisest murest tervenemise loo.

Sensa iga number annab inspiratsiooni ja head nõu ning pakub lugejale võimaluse lõdvestuda ja ajakirja seltsis mõnusalt aega veeta.

Sensa ilmub kord kuus, 12 korda aastas ning ajakirja maht on alati vähemalt 124 lk. Sensa on litsentsiajakiri Horvaatiast, kuid ligi 75% Eestis väljaantava Sensa sisust on kohalikku päritolu, ülejäänu tõlgitud materjal. Sensa peakontoril on palju universaalseid, Eesti konteksti sobilikke artikleid ja ka unikaalne mahukas pildipank, kuna Horvaatias on Sensa ilmunud juba aastast 2007. Sensa ilmub Eestis alates oktoobrist 2013 ja on trükitud keskkonnahoidlikult.

Sensa lugejad kuuluvad haritud, keskmisest märgatavalt kõrgema sissetulekuga ja suurema ostujõuga naiste hulka. Ligi pooled elavad Tallinnas või lähiümbruses ja samapalju oma majas või ridaelamus/paarismajas. 55% lugejatest veedab Sensa ühe numbri seltsis ligi kolm tundi.

Allikas: Sensa lugejauuring, 700 vastajat, 05/2015

Sensa tellimine:
http://www.ajakirjad24.ee/products/sensa, tellimine@kirjastus.ee või helista 666 22 33. 


Sensa peatoimetaja
    

 
 
 
 
     
  • Ristsõnade lahendamise Eesti meistrivõistlustel võidutses taas noor geenius
    Loe rohkem...