Reklaami hinnakiri
Advertising Price List
Teenused

Tellimistingimused
Tehnilised tingimused
       Ajakirjade värviprofiilid

Miks reklaamida ajakirjades?
 

Ajakirjade toimetused:
 

Ajakiri Tiraaž Lugejad Reklaamimüügi projektijuht
Ajalugu 10 400 16 000 Kristel Ehavald,  666 2645 kristel.ehavald@kirjastus.ee
12 800 27 000 Ulla Kindel, 666 2639 ulla.kindel@kirjastus.ee
Eesti Naine 19 500 48 000 Heike Kiiv, 666 2573 heike.kiiv@kirjastus.ee
Eesti Naine Ristsõnad 9 800   Kristel Ehavald,  666 2645 kristel.ehavald@kirjastus.ee
Elu Lood 7 600   Heike Kiiv, 666 2639 heike.kiiv@kirjastus.ee
Jana 4 600 21 000 Ulla Kindel, 666 2639 ulla.kindel@kirjastus.ee
Kodukiri 14 200 32 000 Marianne Peep, 666 2637  marianne.peep@kirjastus.ee
Kodukiri AED 15 300 19 000 Marianne Peep, 666 2637  marianne.peep@kirjastus.ee
Kroonika + Nädal 35 700 53 000 Heldin Jegis 666 2636 heldin.jegis@kirjastus.ee
Kroonika Kodu-eri 16 900 20 000 Heldin Jegis, 666 2636 heldin.jegis@kirjastus.ee
Kroonika Ristsõna 10 000   Kristel Ehavald,  666 2645 kristel.ehavald@kirjastus.ee
Käsitöö 7 100 12 000 Marianne Peep, 666 2637  marianne.peep@kirjastus.ee
Käsitöö soome k 4 570   Marianne Peep, 666 2637  marianne.peep@kirjastus.ee
Kalale! 6 500 13 000 Marianne Peep, 666 2637  marianne.peep@kirjastus.ee
Megaristik 18 000   Kristel Ehavald,  666 2645 kristel.ehavald@kirjastus.ee
Meistriristik 6 500   Kristel Ehavald,  666 2645 kristel.ehavald@kirjastus.ee
Miniristik 14 800   Kristel Ehavald,  666 2645 kristel.ehavald@kirjastus.ee
Naisteleht 30 700 41 000 Kristiina Rauts-Nõmmik,  666 2650 kristiina.rauts-nommik@kirjastus.ee
Nipiraamat 18 900 31 000 Kristiina Rauts-Nõmmik,  666 2650 kristiina.rauts-nommik@kirjastus.ee
Oma Maitse 8 000 14 000 Maris Kaseväli, 666 2675 maris.kasevali@kirjastus.ee
Pere ja Kodu 13 600 32 000 Kristel Ehavald,  666 2645 kristel.ehavald@kirjastus.ee
Pähklipureja 6 400   Kristel Ehavald,  666 2645 kristel.ehavald@kirjastus.ee
Ripsik 6 500   Kristel Ehavald,  666 2645 kristel.ehavald@kirjastus.ee
Ristik 18 500 30 000 Kristel Ehavald,  666 2645 kristel.ehavald@kirjastus.ee
Sensa 5 600 10 000 Heike Kiiv, 666 2573 heike.kiiv@kirjastus.ee
Sudoku 4 100   Kristel Ehavald,  666 2645 kristel.ehavald@kirjastus.ee
Tallinn This Week 29 000   Heldin Jegis, 666 2636 heldin.jegis@kirjastus.ee
Teleleht 38 300 47 000 Heldin Jegis, 666 2636 heldin.jegis@kirjastus.ee
Tervis Pluss 9 400 26 000 Maris Kaseväli, 666 2675 maris.kasevali@kirjastus.ee
 


Reklaamidirektor: Markko Sojonen
markko.sojonen@kirjastus.ee
tel: 666 2605

Teostusgrupi juht: Teele Purre
teele.purre@kirjastus.ee
tel: 666 2666
(Anne&Stiil; Oma Maitse; Sensa; Tervis Pluss; Naised; Nipiraamat; Teleleht; kõik ristsõnad)

Reklaamitoimetaja: Ene Room
ene.room@kirjastus.ee
tel: 660 2660
(Eesti Naine; Elu Lood; Pere&Kodu; Kodukiri; Jana; Käsitöö Eesti; Kalale!; Ajalugu; Kroonika; Tallinn This Week)

  • Ristsõnade lahendamise Eesti meistrivõistlustel võidutses taas noor geenius
    Loe rohkem...