Ajakiri Kroonika on Eesti mahukaim ja suurima lugejaskonnaga meelelahutusajakiri, mis ilmub igal reedel.

Kroonika pajatab elu säravast poolest – Eesti ja välismaiste staaride 
elust ning tegemistest. Kroonika sisaldab ka teleajakirja Nädal põhjalikult kommenteeritud telekavasid, kaadritagust elu ja põnevaid lugusid telestaaridest. Kroonika+Nädalaga aega veetes võib kas või üheks õhtuks olla kõige keskmes – püsida kursis tuntud eesti inimeste tegemistega, reisida seiklusrohkelt mööda maailma, veeta aega glamuurses pulmas, esietendusel või väärikal vastuvõtul. 

Eesti Lugejauuringu põhjal on 2017. aasta II p.a Kroonikal 106 000 püsilugejat.
Kroonika luusib nii Eurovisiooni lauluvõistluse kui ka muude suurkontsertide telgitagustes ja kuluaarides ning kirjutab sellest, mida teised meediakanalid ei pruugi märgata. Lisaks huvipakkuvatele persooni-intervjuudele sisaldab ajakiri kommenteeritud telekava ja ristsõna ning nädala horoskoopi.
 
Alates 2002. aastast ilmub neli korda aastas ka Kroonika Kodu-eri, mille lugejate arv oli 2017 II p.a Eesti Lugejauuringu põhjal 52 000.
Ajakirjas hoitame ikka sama joont - Kroonikalikult piilume tuntud inimeste kodudesse ja suvilatesse, põikame nendega kööki kokkama ja käime mööbli- ning sisustuspoodides šoppamas. Kroonika Kodu-Eri pikk müügiloleku periood (kuni uue numbri ilmumiseni) ning kajastatavad teemad teevad sellest omanäolise kodu- ja sisustusajakirja. Vaata lisaks http://www.kroonika.ee Liitu ajakirjaga ka Facebookis.  

Kroonika tellimine:
http://www.ajakirjad24.ee/products/kroonika, tellimine@kirjastus.ee või helista 666 22 33. 

Krista Lensin
peatoimetaja
    

Kroonika meediakaart

Kroonika veebi meediakaart

Edukad TOP 2017

 


 
 
 
     
  • Ristsõnade lahendamise Eesti meistrivõistlustel võidutses taas noor geenius
    Loe rohkem...