Ajakiri Kroonika on Eesti mahukaim ja suurima lugejaskonnaga meelelahutusajakiri, mis ilmub igal reedel.

Kroonika pajatab elu säravast poolest – Eesti ja välismaiste staaride 
elust ning tegemistest. Kroonika sisaldab ka teleajakirja Nädal põhjalikult kommenteeritud telekavasid, kaadritagust elu ja põnevaid lugusid telestaaridest. Kroonika+Nädalaga aega veetes võib kas või üheks õhtuks olla kõige keskmes – püsida kursis tuntud eesti inimeste tegemistega, reisida seiklusrohkelt mööda maailma, veeta aega glamuurses pulmas, esietendusel või väärikal vastuvõtul. 

Eesti Lugejauuringu põhjal on 2016. aasta III kv / IV kv Kroonikal 53 000 lugejat.
Kroonika luusib nii Eurovisiooni lauluvõistluse kui ka muude suurkontsertide telgitagustes ja kuluaarides ning kirjutab sellest, mida teised meediakanalid ei pruugi märgata. Lisaks huvipakkuvatele persooni-intervjuudele sisaldab ajakiri kommenteeritud telekava ja ristsõna ning nädala horoskoopi.
 
Alates 2002. aastast ilmub neli korda aastas ka Kroonika Kodu-eri, mille lugejate arv oli 2016. aasta III kv / IV kv Eesti Lugejauuringu põhjal 20 000.
Ajakirjas hoitame ikka sama joont - Kroonikalikult piilume tuntud inimeste kodudesse ja suvilatesse, põikame nendega kööki kokkama ja käime mööbli- ning sisustuspoodides šoppamas. Kroonika Kodu-Eri pikk müügiloleku periood (kuni uue numbri ilmumiseni) ning kajastatavad teemad teevad sellest omanäolise kodu- ja sisustusajakirja. Vaata lisaks http://www.kroonika.ee Liitu ajakirjaga ka Facebookis.  

Kroonika tellimine:
http://www.ajakirjad24.ee/products/kroonika, tellimine@kirjastus.ee või helista 666 22 33. 

Krista Lensin
peatoimetaja
    

Reklaamimüügi projektijuht:

 

Heldin Jegis
e-mail: heldin.jegis@kirjastus.ee

 
 
 
     
  • Ristsõnade lahendamise Eesti meistrivõistlustel võidutses taas noor geenius
    Loe rohkem...