Kirjastuse kontaktandmed


AS Ajakirjade Kirjastus
Niine 11, 10414 Tallinn
Tel +372 666 2600
E-post sekr@kirjastus.ee
Reg nr 10678996

Juhatuse liige
Merle Viirmaa-Treifeldt
E-post merle.viirmaa@kirjastus.ee
 
 

Osakonnad


Reklaam   
Kaspar Avila
reklaamidirektor
Tel 666 2605
E-post  kaspar.avila@kirjastus.ee

Reklaamiosakonna kontaktid


Turundus- ja levi
Svea-Elen Peters
turundus- ja levidirektor
Tel 666 2684
E-post svea.peters@kirjastus.ee

Tootmine ja haldus
Annika Luuk
tootmis- ja haldusjuht
Tel 666 2625
E-post annika.luuk@kirjastus.ee

Finants
Anneli Arm
pearaamatupidaja / Finantsjuht
Tel 666 2056
E-post anneli.arm@kirjastus.ee

Raamatute kirjastamine
Marge Kask
raamatukirjastuse juht
Tel 666 2687
E-post marge.kask@kirjastus.ee

Raamatute turundus ja raamat24.ee 
Diana Kikas
turundus- ja müügijuht
Tel 6662686
E-post diana.kikas@kirjastus.ee
 

Klienditeenindus


Ajakirjade tellimine
Tel 666 2233
E-post  tellimine@kirjastus.ee

Raamatute tellimine
Tel 666 2233,
Tel 666 2434
E-post  tellimine@kirjastus.ee


Ajakirjade ja raamatute tellimine välismaale
KE Ajakirjanduse OÜ
Tel +372 641 1753
E-post info@ke.ee www.ke.ee
 
  • Ristsõnade lahendamise Eesti meistrivõistlustel võidutses taas noor geenius
    Loe rohkem...