Kodukiri on koduteemaline ajakiri, mille esimene number ilmus 1992. aasta sügisel. 2017.a I pa Eesti Lugejauuring põhjal oli ajakirja lugejate arvuks 73 000. Keskmiselt 116 lehekülje paksune Kodukiri innustab oma lugejaid kodukaunistamisel loovusele, maitsekusele ja keskkonnasäästlikkusele. Kodukirja kandvad teemad on sisustus, remont, renoveerimine, aiandus, köök ja käsitöö. Kodukiri pakub lugejale nii inspireerivaid ideid kui ka praktilisi nõuandeid nende teostamiseks, samuti aitab sisustus- ja kodukaupade valikul. Igas numbris esitleb ajakiri vähemalt kahte Eesti kodu ja üht aeda, tutvustades ka nende omanike-loojate väärtushinnanguid.

Samuti on igas ajakirjanumbris kindel koht muu maailma disaini ning uusi trende tutvustavatel artiklitel; üle numbri esitleb Kodukiri ka üht välismaa kodu.

Igast Kodukirjast leiab vähemalt 10 uut retsepti köögitoimetaja Pille Endenilt ja köögitarvete tutvustuse. Aiaosast saab peale aialoo teadmisi uute taimede, ajakujunduse jms teemal. Kodukirja käsitöö osas on rõhk hõlpsalt teostatavatel lahendustel; kasulikku nõu annab veel lemmiklooma rubriik.

Vaata lisaks

Liitu ajakirjaga Facebookis.

Ajakirja Kodukiri tellimine:
http://www.ajakirjad24.ee/products/kodukiri, tellimine@kirjastus.ee või helista 666 22 33.
 

Malle Pajula
peatoimetaja
    

 

Kodukiri AED


 
       
 
Eesti ainus aiaajakiri AED ilmub alates 2005. aasta aprillist Ajakirjade Kirjastuse väljaandena ning seda koostab Kodukirja aiatoimetus. Ajakirjal Aed on 2017. a I pa Eesti Lugejauuringu põhjal lugejaid 59 700.

Kodukirja lisaväljaanne AED on mõeldud nii algajale kui ka kogenud hobiaednikule. AED käib külas Eesti ilu- ja tarbeaedades, tutvustab aednikke ja aiakujundajaid, uusi ja huvitavaid taimi ning tööriistu. Suur rõhk on hooaja töödel, aia hooldusel. Ajakirja ehteks on kvaliteetsed ja hästi eksponeeritud fotod, mis innustavad aiandusega tegelema. AED ilmub 2017. aastal 2 korda - märtsis ja juunis, mahukamana kui eales varem - kokku 116 lk. Iga number on jaemüügis kolm kuud.

Vaata lisaks

Ajakirja Aed tellimine:
http://www.ajakirjad24.ee/products/kodukiri, tellimine@kirjastus.ee või helista 666 22 33.​
  Kodukiri AED meediakaart
 
 
     
  • Ristsõnade lahendamise Eesti meistrivõistlustel võidutses taas noor geenius
    Loe rohkem...