Eesti ajakirjade kirjastamise turuliider AS Ajakirjade Kirjastus annab välja 36 väljaannet, mille lugejate koguarv on üle 600 000.
 
Kirjastuse väljaannete hulka kuuluvad ajakirjad Kroonika, Eesti Naine, Naisteleht, Teleleht, Kodukiri, Anne & Stiil, Tervis Pluss, Sensa, Oma Maitse, Pere ja Kodu, Nipiraamat, Ajalugu, Kalale!, Käsitöö, Käsityö ja Jana. Paljude ajakirjade põhinumbri kõrval ilmub ka eriväljaandeid: Kodukirja lisaväljaanded Aed ja Suvekodu, Kroonika Kodu-eri, Oma Maitse tähtpäevade eri Pidu, Pere ja Kodu eriväljaanded Beebi, Koolieelik, 9 Kuud, Meie Lapse Tervis, Eesti Naise Elulood, Anne&Stiili Unistuste Pulmad ja Tervis Plussi Kilo&Kalor. Lisaks annab Ajakirjade Kirjastus välja Tallinn This Weeki ja ristsõnu: Ristik, Miniristik, Sudoku, Megaristik, Meistriristik, Ripsik, Pähklipureja, Eesti Naise Ristsõnad ja Kroonika Ristsõnad. Peale ajakirjade kirjastatakse veel kliendiajakirju ja raamatuid.


Kirjastusele kuuluvad ka portaalid raamat24.ee, ajakirjad24.ee, annestiil.ee, eestinaine.ee, toidutare.ee, kroonika.ee, tervispluss.ee, ajakirinaised.ee, kalale.ee, perejakodu.ee ja sisustus-/aiandusportaal ideesahver.ee.

Ajakirjade Kirjastuse omanikud on võrdsetes osades Ekspress Grupp ja Suits Meedia. Kirjastus on tegutsenud ajakirjade kirjastamise turul alates 2000. aastast. Ettevõtte tegevjuht ja juhatuse esimees on Merle Viirmaa-Treifeldt.

Lisainformatsioon telefonil 666 2600.


  • Ristsõnade lahendamise Eesti meistrivõistlustel võidutses taas noor geenius
    Loe rohkem...