Eesti ajakirjade kirjastamise turuliider AS Ajakirjade Kirjastus annab välja 36 väljaannet, mille lugejate koguarv on üle 600 000.
 
Kirjastuse väljaannete hulka kuuluvad ajakirjad Kroonika, Eesti Naine, Naisteleht, Teleleht, Kodukiri, Anne & Stiil, Tervis Pluss, Sensa, Oma Maitse, Pere ja Kodu, Nipiraamat, Ajalugu, Kalale!, Käsitöö, Käsityö ja Jana. Paljude ajakirjade põhinumbri kõrval ilmub ka eriväljaandeid: Kodukirja lisaväljaanded Aed ja Suvekodu, Kroonika Kodu-eri, Oma Maitse tähtpäevade eri Pidu, Pere ja Kodu eriväljaanded Beebi, Koolieelik, 9 Kuud, Meie Lapse Tervis, Eesti Naise Elulood, Anne&Stiili Unistuste Pulmad ja Tervis Plussi Kilo&Kalor. Lisaks annab Ajakirjade Kirjastus välja Tallinn This Weeki ja ristsõnu: Ristik, Miniristik, Sudoku, Megaristik, Meistriristik, Ripsik, Pähklipureja, Eesti Naise Ristsõnad ja Kroonika Ristsõnad. Peale ajakirjade kirjastatakse veel kliendiajakirju ja raamatuid.


Kirjastusele kuuluvad ka portaalid raamat24.ee, ajakirjad24.ee, annestiil.ee, eestinaine.ee, toidutare.ee, kroonika.ee, naisteleht.ee, kalale.ee, perejakodu.ee ja nipiraamat.ee. 

Ajakirjade Kirjastuse omanikud on võrdsetes osades Ekspress Grupp ja Suits Meedia. Kirjastus on tegutsenud ajakirjade kirjastamise turul alates 2000. aastast. Ettevõtte tegevjuht ja juhatuse esimees on Merle Viirmaa-Treifeldt.

Lisainformatsioon telefonil 666 2600.


  • Ristsõnade lahendamise Eesti meistrivõistlustel võidutses taas noor geenius
    Loe rohkem...