Eesti ajakirjade kirjastamise turuliider AS Ajakirjade Kirjastus annab välja 36 väljaannet, mille lugejate koguarv on üle 600 000.

Ligi 17 aastat turul tegutsenud kirjastuse väljaannete hulka kuuluvad teiste seas Eesti meelelahutusmeedia lipulaev Kroonika, vanim ja väärikaim kodumaine naisteajakiri Eesti Naine ning lugejate poolt palavalt armastatud Naisteleht, Anne&Stiil, Pere ja Kodu ning Nipiraamat. Lisaks annab kirjastus välja ka oma valdkonnas lugejate poolt väga hästi vastu võetud ajakirju Teleleht, Kodukiri, Tervis Pluss, Oma Maitse, Kalale!, Käsitöö ja Jana. Paljude ajakirjade põhinumbri kõrval ilmub ka eriväljaandeid ning peale ajakirjade kirjastatakse veel kliendiajakirju.

Kirjastusele kuuluvad ka üha suureneva lugejaskonnaga portaalid annestiil.ee, stiil.ee,  eestinaine.ee, toidutare.ee, kroonika.ee, naisteleht.ee, kalale.ee, perejakodu.ee ja nipiraamat.ee ning portaali ajakirjad24.ee.

Ajakirjade Kirjastuse omanikud on võrdsetes osades Ekspress Grupp ja Suits Meedia. Kirjastus on tegutsenud ajakirjade kirjastamise turul alates 2000. aastast. Ettevõtte tegevjuht ja juhatuse esimees on Merle Viirmaa-Treifeldt.


Lisainformatsioon telefonil 666 2600.


  • Ristsõnade lahendamise Eesti meistrivõistlustel võidutses taas noor geenius
    Loe rohkem...