Venekeelne naisteajakiri Jana ilmub jaanuarist 2000, olles endise venekeelse Stiili järglane (loodi aastal 1997). Jana on Eestis suurim eraldi ilmuv venekeelne naisteajakiri, mille lugejate arv on 2017. aasta  I pa  Eesti Lugejauuringu põhjal 39 400 lugejat.

Jana on sisutihe, mitmekülgset lugemist pakkuv kuukiri, mille maht ulatub 108 leheküljeni. Jana teemadering hõlmab kaasaegse naise erinevaid elutahke.

Eesmärgiks pole valmis elamismudeli esitamine, pigem püüab ajakiri oma lugejaid valikute tegemisel inspireerida. Isikuusutlustes tutvustab ajakiri põnevaid persoone - Eesti vene rahvusest kuulsusi, tuntud ja huvitavaid persoone Venemaalt ja mujalt laiast maailmast. Kajastatakse huvitavaid suhteid ja elu keerdkäike, imago loomist, moodi, glamuuri, ilu-uudised. Jana tõlgib ka Anne & Stiili, Eesti Naise, Pere ja Kodu, Kodukirja ja TervisPlussi parimaid lugusid.

Jana on praktiline, jagades asjatundlikku nõu, kuidas jumestada, toituda, hoida tervist, treenida keha, kodu kujundada, mida lugeda, kuidas vaba aega veeta. Populaarne rubriik on ka lapsed. Jana on ideederohke ning lugejad aktiivsed, seetõttu korraldatakse ajakirjas pidevalt lugejamänge ja küsitlusi ning tagasiside on suur. Igal kuul saavad Jana lugejad ka lisaväljaande “Mina köögis”.

Jana tellimine:
http://www.ajakirjad24.ee/products/jana​, tellimine@kirjastus.ee või helista 666 22 33. 


Natalja Saal
peatoimetaja
   

 

Jana Luxury meediakaart 

Jana Luxury meediakaart ENG
         
 
 
     
  • Ristsõnade lahendamise Eesti meistrivõistlustel võidutses taas noor geenius
    Loe rohkem...