Eesti Naine on Eesti vanim naisteajakiri (esmanumber ilmus 1924. a), mis on muutunud erksalt tänapäevaseks. Eesti Naisel, Eesti suurimal kuukirjal naistele, on 2017. a I pa seisuga 89 000 lugejat.
Alates novembrist 2012 hakkas Eesti Naine välja andma ka neli korda aastas ilmuvat lugemislisa Elu Lood.

Eesti Naine on universaalne 108-140-leheküljeline kuukiri, mis käsitleb kõike naise elus olulist: armastus, lapsed, perekond, kodu, inimsuhted, eneseteostus, karjäär, harrastused, tervis, reisimine jne. Eesti Naise eesmärk on olla hea sõbranna, kes mõistab ja oskab anda kasulikku nõu ning kelle seltsis on alati huvitav. Eesti Naise rubriigid: Kaanelugu, Elamise kunst, Elu eesti moodi, Õnnevalaja, Kange naine, Mees, Hingelt ära, Kogemus, Sosinal, Maailm, Sajandi armastuslugu, Mood, Ilu, Köök, Külaskäik, Sinu laps, Tervis, Käsitöö, Reis, Paar. Vaata lisaks  http://www.eestinaine.ee

Ajakirja Eesti Naine tellimine:
http://www.ajakirjad24.ee/products/eesti-naine, tellimine@kirjastus.ee või helista 666 22 33. 


Aita Kivi
peatoimetaja 
    

 

Elu Lood


 
       

 
  2012 novembris ilmus ajakirja Elu Lood esimene number. Elu Lood on Eesti pikimate traditsioonidega ajakirja Eesti Naine lisaväljaanne.

Elu Lood on Eesti Naise kvartalilisa, mis pakub kvaliteetset süvitsiminevat lugemist igas vanuses inimestele, samuti ajaviidet ja huumorit. Põhjalikud persoonilood tuntud inimestest ja saatuselood pakuvad kaasaelamist ning mõtlemisainet, lisaks ilukirjandus, huumor, natuke nuputamist ning tagasivaated hetkedele, mis me ellu jälje on jätnud.
See on ajakiri neile, kes armastavad lugeda, mitte sirvida: ajaloo- ja kultuurihuvilistele, nostalgiat armastavatele noortele, samuti vanema põlvkonna inimestele, keda rõõmustab taaskohtumine praeguste või kunagiste lemmikutega, tagasipilk möödunud aegadele.
Samasse meediasegmenti ei kuulu ükski teine Eestis väljaantav perioodiline trükiväljaanne, selles mõttes on Elu Lood ainulaadne ajakiri.

Eesti Naise peatoimetaja Aita Kivi: “Mõte teha kvartalilisa sündis tänu sellele, et persoonilugusid ja ideid, kellest neid kirjutada, on toimetusel ikka rohkem, kui neid me kuukirja mahub. Eesti Naise kui pikaajaliste traditsioonidega väljaande sisu ja rubriikide mitmekülgsust me ei muuda - kvartalilisa aga võimaldab avaldada pikemaid-põhjalikumaid lugusid kui kuukiri.”


Elu Lood tellimine:
http://www.ajakirjad24.ee/products/eesti-naine, tellimine@kirjastus.ee või helista 666 22 33. 
   
 
 
     
  • Ristsõnade lahendamise Eesti meistrivõistlustel võidutses taas noor geenius
    Loe rohkem...