Anne & Stiil sündis kahe Eesti populaarse naisteajakirja, Anne (alustas ilmumist aastal 1996) ja Stiili (alustas ilmumist aastal 1991) ühendamise tulemusena. Esimene number ilmus septembris 2009.
Anne & Stiili eesmärk on koondada ühte ajakirja mõlema väljaande tugevaimad küljed, pakkudes seeläbi lugejatele senisest veelgi mahukamat ja sisukamat naisteajakirja. Anne & Stiil on ajakiri moodsale naisele, kes soovib seda kõike: nauditavat tööd, õnnelikku pereelu, stiilset kodu, aega veiniõhtute jaoks ja loomulikult ka superšikke kontsi, millel aeg-ajalt muljet avaldada! See on isiklik ajakiri, mis pakub arendavat ja nautimisväärset lugemist ning jagab inspiratsiooni paremaks, aeglasemaks, tervislikumaks ja õnnelikumaks eluks.
Anne & Stiil usub, et lugeja armastus moe ja ilu vastu ei välista ka huvi sügavamate teemade - isikliku arengu, sotsiaalse vastutuse ja pereelu - vastu, ning loomulikult ka vastupidi.
Ajakiri hakkas ilmuma 2009. aasta septembris, kui ühendati ajakirjad Anne ja Stiil. Uues väljaandes on ühendatud selle eellaste tugevaimad küljed - Annest leiti inspiratsiooni suhte- ja probleemlugudest, Stiilist võeti kaasa armastus ilu ja moe vastu.

Külasta Anne & Stiili blogi, milles hoitakse lugejat kursis ajakirja tegemise
köögipoolega, avaldatakse ajakirjast välja jäänud pilte ja põnevat lisainfot,
küsitakse lugeja arvamust ja viiakse läbi loosimänge. Liitu ajakirjaga ka Facebookis.

Anne & Stiil tellimine:
http://www.ajakirjad24.ee/products/anne-stiil, tellimine@kirjastus.ee või helista 666 22 33. 

Mari-Liis Helvik
peatoimetaja 
    

  
 
 
     
  • Ristsõnade lahendamise Eesti meistrivõistlustel võidutses taas noor geenius
    Loe rohkem...