Reklaami hinnakiri
Advertising Price List
Teenused

Tellimistingimused
Tehnilised tingimused
       Ajakirjade värviprofiilid

Miks reklaamida ajakirjades?
 

Ajakirjade toimetused:
 

Ajakiri Tiraaž Lugejad I p.a 2017 ELU Reklaamimüügi projektijuht
Ajalugu 8 900 38 700 Kristel Ehavald,  666 2645 kristel.ehavald@kirjastus.ee
11 600 53 100 Helen Silts, 666 2676 helen.silts@kirjastus.ee
Eesti Naine 18 800 89 000 Ulla Kindel, 666 2639 ulla.kindel@kirjastus.ee
Eesti Naine Ristsõnad 9 800   Kristel Ehavald,  666 2645 kristel.ehavald@kirjastus.ee
Elu Lood 7 300   Ulla Kindel, 666 2639 ulla.kindel@kirjastus.ee
Jana 4 300 39 400 Ulla Kindel, 666 2639 ulla.kindel@kirjastus.ee
Kodukiri 12 000 73 000 Marianne Peep, 666 2637  marianne.peep@kirjastus.ee
Kodukiri AED 15 300 59 700 Marianne Peep, 666 2637  marianne.peep@kirjastus.ee
Kroonika + Nädal 33 300 123 700 Heldin Jegis 666 2636 heldin.jegis@kirjastus.ee
Kroonika Kodu-eri 17 900 52 700 Heldin Jegis, 666 2636 heldin.jegis@kirjastus.ee
Kroonika Ristsõna 10 300   Kristel Ehavald,  666 2645 kristel.ehavald@kirjastus.ee
Käsitöö 7 200 41 300 Marianne Peep, 666 2637  marianne.peep@kirjastus.ee
Kalale! 5 700 26 600 Marianne Peep, 666 2637  marianne.peep@kirjastus.ee
Meistriristik 6 500   Kristel Ehavald,  666 2645 kristel.ehavald@kirjastus.ee
Miniristik 14 200   Kristel Ehavald,  666 2645 kristel.ehavald@kirjastus.ee
Naisteleht 28 900 99 000 Kristiina Rauts-Nõmmik,  666 2650 kristiina.rauts-nommik@kirjastus.ee
Nipiraamat 17 100 81 800 Kristiina Rauts-Nõmmik,  666 2650 kristiina.rauts-nommik@kirjastus.ee
Oma Maitse 6 900 40 900 Iris Öpik, 666 2675 iris.opik@kirjastus.ee
Pere ja Kodu 12 600 63 500 Kristel Ehavald,  666 2645 kristel.ehavald@kirjastus.ee
Taskuristsõnad 2 700   Kristel Ehavald,  666 2645 kristel.ehavald@kirjastus.ee
Ripsik 6 000   Kristel Ehavald,  666 2645 kristel.ehavald@kirjastus.ee
Ristik 18 300 88 000 Kristel Ehavald,  666 2645 kristel.ehavald@kirjastus.ee
Sensa 5 200 20 400 Helena Karma, 666 2573 helena.karma@kirjastus.ee
Sudoku 3 900   Kristel Ehavald,  666 2645 kristel.ehavald@kirjastus.ee
Tallinn This Week 30 000   Heldin Jegis, 666 2636 heldin.jegis@kirjastus.ee
Teleleht 37 100 93 800 Heldin Jegis, 666 2636 heldin.jegis@kirjastus.ee
Tervis Pluss 8 400 57 400 Iris Öpik, 666 2675 iris.opik@kirjastus.ee
 


Reklaamidirektor: Markko Sojonen
markko.sojonen@kirjastus.ee
tel: 666 2605

Kuukirjade müügijuht: Iris Öpik
iris.opik@kirjastus.ee
tel: 666 2675

Nädalakirjade müügijuht: Mae-Britt Eskola
maebritt.eskola@kirjastus.ee
tel: 666 2136

Teostusgrupi juht: Teele Purre
teele.purre@kirjastus.ee
tel: 666 2666
(Anne&Stiil; Oma Maitse; Sensa; Tervis Pluss; Naised; Nipiraamat; Teleleht; kõik ristsõnad)

Reklaamitoimetaja: Ene Room
ene.room@kirjastus.ee
tel: 660 2660
(Eesti Naine; Elu Lood; Pere&Kodu; Kodukiri; Jana; Käsitöö Eesti; Kalale!; Ajalugu; Kroonika; Tallinn This Week)

  • Ristsõnade lahendamise Eesti meistrivõistlustel võidutses taas noor geenius
    Loe rohkem...